Busem przez świat: Przewoźnicy Rakarotravel.

Na rynku jest obecnie wiele firm przewozowych, które prześcigają się w swoich ofertach. Poznając opinie pasażerów, doszliśmy do wniosku, że każdy potencjalny klient powinien nas lepiej poznać, żeby mieć pewność, z kim podróżuje. Poza stanem technicznym floty warto pamiętać, że to kierowca jest sterem, żeglarzem i okrętem podróży. Dlatego dziś, opowiemy trochę o naszych przewoźnikach.

Busy do Holandii, Busy do Niemiec: jakie uprawnienia powinien posiadać kierowca?

 • Każdy kierowca, który pracuje w RakaroTravel, powinien posiadać ważne prawo jazdy kat. B, jeśli będzie przewoził ośmiu pasażerów poza granicę naszego kraju.
 • W sytuacji, w której pasażerów jest 9 bądź więcej, od kierowcy wymagane jest ważne prawo jazdy kat. D.
 • Poza ważnym i odpowiednim prawem jazdy, naszych kierowców obowiązują również aktualne badania lekarskie oraz orzeczenie psychologiczne.
 • Kondycja zdrowia naszych przewoźników jest podstawą. Praca kierowcy, szczególnie tego, który jeździ na trasach międzynarodowych, wymaga odpowiedniego refleksu, dobrego stanu zdrowia oraz dobrego wzroku.
 • Pozytywnie ukończony kurs na przewóz osób, który daje możliwość podróżowania busem oraz przewożenia pasażerów.

Tanie przejazdy busem do Niemiec oraz Holandii: Jacy są przewoźnicy Rakarotravel?

Cóż, osobiście wychodzimy z założenia, że na prawidłowo funkcjonującą firmę, wpływ ma doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje, niezbędne badania, ale również… sposób bycia! Przejazd busem za granicę to tak naprawdę praca z ludźmi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz pracownik spełniał się w swojej pracy, rozwijał, a przede wszystkim robił to, co sprawia mu przyjemność. Dzięki temu zyskujemy pomocnych, empatycznych oraz chętnych do rozmowy kierowców, których pasażerowie uwielbiają.
Stawiamy na to, aby każdy kierowca, który wsiada za kierownicę busa, był:

 • Przede wszystkim wypoczęty. Jest to podstawa w każdej pracy, nie tylko pracy kierowcy, choć nie ukrywamy, że wyjątkowo liczy się tutaj ilość snu.
 • Zdrowy. Stan zdrowia naszych pracowników jest dla nas kwestią bardzo istotną, dbamy i szanujemy każdego człowieka, dlatego nie wyobrażamy sobie sytuacji, aby kierowca z gorączką podróżował busem do Holandii przez 16 godzin.
 • Pomocny. Otwartość oraz chęć pomocy innym to również kwestie kluczowe w pracy kierowcy. Bardzo często zdarzają się sytuacje, w których ktoś potrzebuje pomocy, bądź podróżujący jest osobą niepełnosprawną. Nie wyobrażamy sobie w takiej sytuacji mieć pracownika, który nie będzie skory do pomocy dla takiej osoby.
 • Cechował się wysoką kulturą osobistą. To uważamy, jest podstawą chyba nie tylko w naszej firmie.
  Posiadał umiejętność zachowania się w sytuacjach konfliktowych oraz stresowych.

Uważamy, że zadowoleni oraz doceniani pracownicy to klucz do zadowolonych pasażerów. Wszak kierowca, który przewozi ludzi, jest za nich odpowiedzialny, dlatego do naszej kadry wybieramy najlepszych. Podróżując z Rakarotravel masz pewność, że jesteś w dobrych rękach!

1 komentarz do wpisu “Busem przez świat: Przewoźnicy Rakarotravel.”

Dodaj komentarz