Busy do Holandii z Mysłowic

busy do holandii mysłowice

 

Transport osób z Polski do Holandii: Mysłowice – Arnhem

 

Proponujemy profesjonalny transport osób Mysłowice – Arnhem. Obsługujemy głównie trzy województwa (dolnośląskie, opolskie i śląskie). Można zamówić przejazd z praktycznie dowolnej miejscowości w obrębie tego rejonu.

Podróżuj z Rakaro Travel busem Polska – Holandia! To szybki, bezpieczny i tani sposób na dotarcie za granicę. Oferujemy transport busem od drzwi do drzwi – dowozimy Klientów pod wskazany przez nich adres!

Co więcej, w trakcie kursu zapewniamy pasażerom postoje, aby dbać o jak najwyższy komfort podróży. Zaletą jest również bardzo wysoki standard mikrobusów.

 

Autobus Polska – Holandia i Holandia – Polska… także w weekendy!

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych – codziennie busy dojeżdżają we wskazane miejsca. Wybierając niezawodny transport osób Rakaro Travel do Holandii, bez problemu można także wybrać drogę powrotną (lub w jedną stronę do Polski). Możemy przewieźć także sprzęt AGD, meble czy wózek dziecięcy. Oddzielnie specjalizujemy się również w transporcie paczek Polska – Holandia, Polska – Niemcy, jak i w odwrotne strony. Skontaktuj się już teraz!