Busy do Polski

busy do polski rakarotravel

 

Busy do Polski z Niemiec oraz busy do Polski z Holandii. 

Upragniony powrót do domu? Zapraszamy na pokład! Nasze busy do Polski dojeżdżają do dowolnego miejsca w województwach: 

  • Dolnośląskim, 
  • Opolskim, 
  • Śląskim. 

Z nami bez problemu dotrzesz busem do Bytomia, Zabrza, Chorzowa, Gliwic, czy Katowic. Jednocześnie zapewniamy komfortową podróż nowoczesnymi busami, które prowadzą wykwalifikowani, doświadczeni oraz wypoczęci kierowcy. Koniecznie zabierz ze sobą poduszkę, bądź ulubioną książkę i zapraszamy na pokład!

 

Busy do Polski: Jak jedziemy?

Poza tym, że jedziemy bezpiecznie, to jedziemy też zgodnie z czasem. Przejazd busem jest obecnie jedną z tańszych alternatyw, jeśli chodzi o podróżowanie, dlatego oferujemy przystępne ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług. 

Z RakaroTravel masz gwarancję: 

  • Przejazdu nowoczesnymi oraz komfortowymi busami (Opel Vivaro), 
  • Opcję „Door to door”, 
  • Elastyczne godziny wyjazdu, 
  • Brak dodatkowych ukrytych opłat, 
  • Profesjonalną obsługę klienta, 
  • Kierowcy, który cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz pomocą w razie potrzeby.

paczki do niemiec rakarotravel
Chcesz wysłać paczkę, ale nie możesz zrobić tego osobiście? Rakarotravel to nie tylko przewóz osób, ale także transport przesyłek i ponadgabarytowe paczki do Polski. Jeśli czeka Cię przeprowadzka do Polski i potrzebujesz pomocy z transportem dużych przedmiotów napisz do nas.

 

Busy do Polski: Jak duży bagaż można wziąć? 

Podczas podróży naszymi busami nie musisz się martwić, że Twój bagaż może się nie zmieścić. Dysponujemy dużymi bagażnikami, które pomieszczą sprzęt AGD, meble, wózek dziecięcy, czy rower. Bez problemu zabierzesz ze sobą wszystko, co potrzebujesz, nawet jeśli jest to towar ponadgabarytowy. 

 

Busy do Polski: Wygoda i komfort podczas podróży busem? Tylko z Rakarotravel! 

Doświadczenie pokazało nam, że najczęstszy problem podróżujących to zbyt mało miejsca w busie, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pasażerów, zapewniamy regulowane fotele, dużo miejsca na nogi, a także czyste oraz zadbane wnętrze busa. 

Twój komfort jest dla nas ważny! 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, bądź masz pytanie, na które odpowiedzi nie znajdujesz na naszej stronie internetowej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

787-890-192 

Bądź kontaktu mailowego: biuro@rakarotravel.pl

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, RakaroTravel.