Busy do Niemiec z Bolesławca

busy do niemiec bolesławiec

Bolesławiec – Nettetal – przewozy z dolnośląskiego do Niemiec

 

Nettetal to miasto niemieckie znajdujące się tuż przy granicy z Holandią. Z Bolesławca do Nettetal możesz być w niecałe osiem godzin. Z Rakaro Travel odbędziesz komfortową i  bezpieczną podróż, która szybko upłynie.

Od wielu długich lat zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób mikrobusami Polska – Niemcy, Niemcy – Polska. Nasze usługi przewozowe do Niemiec i z powrotem świadczymy z różnych miejsc. Operujemy przede wszystkim na terenie województwa dolnośląskiego (Wrocław, Bolesławiec i inne miejscowości), śląskiego i opolskiego.

Co ważne – proponujemy przewozy busem do Niemiec od drzwi do drzwi. Odbieramy Pasażerów spod jednego adresu i dowozimy do docelowego za granicą tak, że nie trzeba się martwić o transport pośredni!

 

Przewozy przesyłek i podróże Niemcy – Polska

 

Busy Rakaro Travel codziennie jeżdżą w obydwie strony – z Polski do Niemiec, jak i z Niemiec do Polski. Przyjedź szybko i wygodnie z Nettetal do Bolesławca lub jakiejkolwiek innej miejscowości w regionie. Prześlij paczkę, podróżuj z bagażem, a nawet ze zwierzętami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!